פסיכולוג בנשר

פסיכולוג בנשר – ד”ר גיא דרורי

כאשר מחפשים אחר פסיכולוג בנשר או בכל עיר אחרת, חשוב מאוד לדעת מהן שיטות הטיפול אותן הפסיכולוג מציע לקהל לקוחותיו. כיום קיימות שיטות טיפול רבות אשר פסיכולוגים בנשר דוגלים בהם, אך אם שיטת הטיפול איננה מתאימה לכם או לסיטואציה שממנה אתם סובלים לא מן הנמנע כי הטיפול לא יביא לתועלת או לתוצאות הרצויות בסיומו.

טיפול פסיכולוגי בנשר – מגוון רחב של שיטות טיפול

פסיכולוגים בנשר מנוסים ומיומנים ידעו להתאים את שיטת הטיפול למטופל ולא לגרום למטופל להתאים את עצמו לשיטת הטיפול דבר שעשוי לגרום לו להתאכזב מההתקדמות של הטיפול ומהדרך שבה הטיפול מועבר. פסיכולוג בנשר בנוסף ידע גם לשלב בין שיטות הטיפול השונות כך שיהיה ניתן להפיק מכל אחת מהשיטות את מירב התועלת, וכך בסיום הטיפול המטופל יפיק את מירב היתרונות מכל אחת מהאופציות וניתן יהיה לדעת עם איזה שיטת טיפול פסיכולוגי בנשר המטופל הכי התחבר ולמד ממנה.

שיטות הטיפול הקיימות כיום הם: טיפול התנהגותי , טיפול קוגנטיבי, טיפול פסיכודינמי, טיפול באומנות, טיפול תרפי והיד עוד נטויה עם מגוון רחב של שיטות טיפול שכל פסיכולוג בנשר דוגל או פועל על פיהן.

פסיכולוגים בנשר – לכל שיטת טיפול עלויות שונות

טיפול פסיכולוגי בנשר יכול להיות מועבר במגוון רחב של שיטות, אך עליכם לזכור כי לכל שיטת טיפול יש את העלויות שלה. חלק מהעלויות הגבוהות או הנמוכות נגרמות מהחומרים בהם משתמשים במהלך הטיפול. כמובן שזהו אלמנט נוסף שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים פסיכולוג עבורכם או עבור אחד מהמכרים שלכם, במידה ותבחרו שיטות טיפול שונות העלויות עשויות לרדת ולעלות בהדרגה וכך תוכלו להתאים את אופן הטיפול על פי האופי שלכם ועל פי התקציב שלכם.