טיפול זוגי בקריות

טיפול זוגי בקריות – ד”ר גיא דרורי

זוגיות בריאה היא זוגיות שבה ניתן לשים את האצבע על הבעיות ולדעת למנף את הדברים החיוביים, פסיכולוג זוגי נועד על מנת לעזור לכל זוג לדבר על המגרעות ולהבין אותם לעומק. טיפול זוגי בקריות חייב להתבצע בהסכמה מלאה של שני הצדדים ולדעת כי מטרתו העיקרית של הטיפול היא לשפר את המערכת הזוגית ולא לפגוע בה. ייעוץ זוגי בקריות מתבצע לרוב על ידי פסיכולוג או איש מקצוע אשר מכיר לעומק את נושא הזוגיות ומערכות היחסים ויודע להפוך כל חסרון ליתרון. טיפול משפחתי בקריות לרוב מתבצע ללא הילדים, אך בחלק מן המקרים ידרשו הילדים להגיע למספר מצומצם של מפגשים על מנת להבין את טיב הבעיה והסיבה שממנה היא נובעת.

איך לבחור מטפלים זוגיים המספקים ייעוץ זוגי?

טיפול זוגי קריות חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר הוסמכו לכך, לא כל פסיכולוג או מטפל יכול לספק לכם טיפול משפחתי מכיוון שמדובר בדפוס טיפול שונה לגמרי מאשר טיפול פסיכולוגי רגיל הניתן לאדם בודד. לכן עליכם לאמת כי אותו מטפל זוגי בקריות אכן הוסמך לטפל בבעיות זוגיות או בכשלים בזוגיות, לכל מי שמספק טיפול זוגי בקריות או בכל עיר אחרת חייבת להיות תעודה המסמיכה אותו לטפל בזוגות לכן חשוב מאוד שתבקשו לראות את התעודה או ההסמכה הנ”ל.

אם נמאס לכם לחפש איש המקצוע אשר יספק לכם טיפול משפחתי בקריות, הגעתם למקום הנכון! אני מטפל זוגי מוסמך המספק טיפול זוגי בקריות כבר שנים רבות וברשותי מספר קליניקות הפזורות בכל אזור הצפון ומספקות לתושבי הקריות את הבחירה האולטימטיבית במקום ובזמן הנוחים לכם!

ייעוץ זוגי בקריות על מה חשוב להקפיד במהלך הטיפול?

מטפל זוגי בקריות נותן ברוב המקרים מספר משימות או מטלות שחשובות מאוד להמשך התהליך, לכן חשוב מאוד להקפיד לבצע את המשימות בצורה נכונה ומדויקת. מטפלים זוגיים מומלצים הם כאלה שידעו להתאים את המשימות לאופי של הזוג ולדעת איזה משימות עבורם הם ברי ביצוע ואיזה משימות הם לא ראליות ולא יתבצעו בעד שום הון שבעולם.
אני מזמין אתכם להתרשם מהקליניקות שלי הפזורות ברחבי הצפון, בין שלל הטיפולים אותם אני מציעים תוכלו למצוא: ייעוץ זוגי בקריות לזוגות הנמצאים בעיצומו של הליך גירושין או לזוגות המעוניינים לשקם את יחסיהם ולחזור למסלול האהבה והנורמליזציה. אני מספק טיפול זוגי כבר עשרות שנים לזוגות רבים בכל רחבי הצפון, אני יודע לספק טיפול נקודתי המותאם לאופי של כל זוג ולבעיות המפריעות להם לחזור לשגרת חייהם. בין היתר אני מציע גם ייעוץ משפחתי אונליין לזוגות ומשפחות אשר אין להם יכולות להגיע לאחת מהקליניקות שלי אך מעוניינת לקבל טיפול באמצעות האינטרנט כל זאת מבלי לצאת מהבית ומבלי להפריע לשגרת יומכם.