פסיכולוג בחיפה

פסיכולוג בחיפה – ד”ר גיא דרורי

טיפול פסיכולוגי בחיפה או פסיכותרפיה הוא טיפול הניתן על ידי איש מקצוע המתמחה בתחום הפסיכולוגיה. כיום הביקוש לפסיכולוגים הינו ביקוש גדול במיוחד, שכן קשה מאוד למצוא אנשי מקצוע דמות פסיכולוגים בחיפה ברמה גבוהה. אני שמתי למטרה את טובת הציבור לנגד עיניי, כאשר מחובתי המוסרית היא לספק לכל אדם טיפול פסיכולוגי יעיל ואידיאלי אשר כבר מהטיפול הראשון יהיה ניתן להרגיש בשינוי שאמור להגיע.

פסיכולוגים בחיפה – למי ניתן השירות?

בתור פסיכולוג בחיפה אני מספק שירות לכל תושבי הצפון, כך שאם אינכם מוצאים פסיכולוג העונה על הצרכים או הדרישות שלכם – אני אשמח להזמין אתכם לאחת מהקליניקות שלי על מנת שתוכלו להתרשם מאופן הטיפול ומדרכי הטיפול. טיפול פסיכולוגי בחיפה לכאלה המתקשים להגיע לקליניקה עצמה יכול להינתן גם כטיפול אונליין דרך תוכנת Skype, אני מאמין כי לכולם מגיע ליהנות מטיפול של פסיכולוג בחיפה ולכן החלטתי גם להציע את עצמי בתור פסיכולוג מומלץ בחיפה ולא רק פסיכולוג בחיפה הנותן שירות באחת מהקליניקות שלו כמו מרבית מאנשי המקצוע המספקים טיפול פסיכולוגי בחיפה.

מה הסיבות שנדרש בגללן טיפול פסיכולוגי בחיפה?

פסיכולוגים חיפה יכולים לתת לכם מענה על מגוון רחב של בעיות או קשיים, יש כאלה הנוטים לחשוב כי זה בושה לקבל טיפול פסיכולוגי בחיפה אך מדובר בתהליך טבעי שאנשים רבים זקוקים לו אך לא מודעים לכך. אני אאבחן את הבעיה שנוצרה בחייכם עקב קשיים או כל בעיה אחרת שעשויה להפריע לחייכם ונפתור את כל הבעיות בעבודה משותפת.
הסיבה השכיחה ביותר שבעקבותיה נדרש לחפש פסיכולוגים בחיפה זה דיכאון או חרדות. לפעמים אפילו עם רוצים לקבל ייעוץ פסיכולוגי בחיפה קשה מאוד למצוא אנשים אשר לא סובלים בנקודת זמן מסוימת מתסמינים של חוסר חשק וחוסר מצב רוח. פסיכולוגים מומלצים יספקו לכם מענה לכל אורך התהליך ויעזרו לכם למצוא את הסיבות למצב שנקלעתם עליו. טיפול פסיכולוגי חיפה יכול להיות טיפול קצר מועד ולא לקחת יותר ממספר מצומצם של טיפולים, מספר הטיפולים יקבע על פי רמת ההתקדמות שלכם וקצב ההתפתחות שלכם בעקבות הפתרונות אשר ניתנו לכם בטיפול.

מה משפיע על משך הזמן אצל פסיכולוג בחיפה?

בתור פסיכולוג בחיפה אני מאמין כי ככל שתקשיבו ותיישמו את העצות הניתנות לכם במסגרת הטיפול, כך תגיבו בצורה טובה יותר לאופן הטיפול והטיפול עצמו יתקצר באורך פלא. פסיכולוג מומלץ בחיפה הוא אחד כזה אשר יצליח להתאים את עצמו אל האופי של המטופל ולספק לו את המשימות והמטלות המתאימות לאופי שלו כך שהוא יבצע אותם מבלי להתעכב.
מתוך פסיכולוגים בחיפה אני דואג ללמוד את המטופל ולהתאים את אופן הטיפול שלי לאופיו של המטופל, כך שאתם מוזמנים להגיע לפגישת היכרות במהלכה תלמדו על אופן הטיפול ועל דרכי הטיפול הנפוצות ביותר בהם אני דוגל ואותם אני מלמד את המטופלים שלי.